Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

Cała Polska w czerwonej strefie! Przygotuj swój lokal z Nomee do zamówień online.

prawo

23 października 2020 13:25

Image Description

10 października cała Polska stała się strefą żółtą. Niestety w związku z niepokojącym tempem przyrostu zachorowań w ostatnich dwóch tygodniach rząd wprowadza nowe zasady bezpieczeństwa, tym samym ogłaszając czerwoną strefę w całej Polsce. Podczas piątkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zaproponował nowe obostrzenia, które będą obowiązywały od soboty, 24 października. 

Na nowym pakiecie obostrzeń ucierpi bardzo branża gastronomiczna, która skupiać się będzie tylko na dostawach i zamówieniach online. W odpowiedzi na obecną sytuację przychodzimy do was z wyjątkowym rozwiązaniem!

Uruchom sklep do zamówień online z Nomee

Z myślą o naszych klientach uruchomiliśmy prosty sklep, który pomoże im w realizacji zamówień online. Zdecydowaliśmy się udostępnić to rozwiązanie użytkownikom aplikacji Nomee całkowicie za darmo. Natomiast dla nowych klientów przygotowaliśmy niską cenę, pozwalającą pokryć koszty utrzymania nowej platformy, czyli 29 złotych za miesiąc.

Jeżeli wasz lokal jest zamknięty bądź generuje niewielkie obroty, prosimy o kontakt. W takim przypadku wstrzymamy wystawianie faktur, a jedyne opłaty, jakie będziemy pobierać, będą za utrzymanie danych na chmurze. W tym celu również prosimy o przesłanie maila na adres kontakt@nomee.pl. Rabat będzie przyznawany lokalom, które mają uregulowane wszystkie poprzednie faktury.

Usprawniony proces dostaw!

Przygotowaliśmy także nowości w systemie Nomee, które usprawnią twój proces dostaw i obsługę zamówień na wynos. Więcej o nowych rozwiązaniach, tutaj

 


#koronawirus #prawo #gastronomia

Image Description

Co to jest gastro POS?

Gastro POS to system Point of Sale (POS) stosowany w restauracjach, barach, kawiarniach i innych rodzajach gastronomii. System taki jest zwykle komputerowym programem, który ułatwia zarządzanie finansami i operacjami w obiekcie gastronomicznym.