inteligentne rozwiązania
Nowości w aplikacji nomee!

Chcielibyśmy państwu przedstawić nowe funkcje w systemie nomee.

W najnowszej wersji skupiliśmy się na rozwiązaniach usprawniających proces dostaw i obsługi zamówień na wynos.

 

Rozwiązania, które przygotowaliśmy:

 

Dostawy/Rozliczanie Kierowców

Funkcja pozwala na przypisanie konkretnego pracownika/kierowcy do realizacji dostawy zamówienia dla klienta. Rozwiązanie to umożliwia rozliczanie wszystkich dostaw danego kierowcy na koniec dnia oraz kontrolowanie który kierowca dostarczył jakie zamówienie i pozwala sprawdzić obłożenie danego kierowcy.

 

Integracja z Google

Integracja z Google pozwala bardzo szybko wyszukać podany adres.

 

Mapa ze strefami dostaw

Funkcja mapy pozwala w łatwy sposób sprawdzić, czy podany adres klienta znajduje się w określonej strefie dostaw lokalu oraz gdzie dokładnie znajduje się dany adres. 

 

Wyszukiwarka stałych klientów

Funkcja pozwala na szybkie wyszukiwanie klienta, który już znajduje się w naszej bazie. Wyszukiwarka szuka klienta po wszystkich danych, adresie, telefonie itd.

 

Zestawy już dostępne!

Funkcja pozwala na tworzenie w dowolny sposób zestawów produktów jako zestawy promocyjne czy też jako zestawy typu kebab, pizza z możliwością dowolnego konfigurowania poszczególnych składników zestawu.

 

Przypominamy, również o funkcjach takich jak możliwość przypisania dostawy lub wynosu i sprecyzowanie skąd pochodzi dane zamówienie.

System nomee również pozwala na wybranie godziny, na które jest zamówienie.

 

Zaktualizowaliśmy również wystawianie faktur o kody GTU, które są wymagane w programach do fakturowania oraz usprawniliśmy proces eksportu paragonów z numerem NIP.

#aktualizacja systemu #dostawy w lokalu

Opublikuj ten wpis


Zapisz się do newslettera i otrzymuj przypomnienia o najciekawszych artykułach!