Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

Maksymalizacja wydajności dzięki funkcjom zarządzania zapasami w Nomee POS

inteligentne rozwiązania

31 marca 2023 00:11

Image Description

W zarządzaniu restauracją jednym z najważniejszych elementów jest kontrola stanów magazynowych. Odpowiednie zarządzanie zapasami pozwala na uniknięcie sytuacji, w której brakuje produktów lub jest ich za dużo. Dzięki odpowiedniemu systemowi POS możesz znacznie ułatwić sobie pracę i osiągnąć większą wydajność w swoim biznesie.

System POS, który oferujemy, pozwala na pełną kontrolę nad stanem magazynowym. W magazynie możesz dodawać produkty i podpinasz do nich receptury, dzięki czemu możesz w łatwy sposób kontrolować stany magazynowe wszystkich produktów. System pozwala na łatwe przeliczanie na różne jednostki, co ułatwia planowanie zamówień i kontrolowanie stanów magazynowych.

Dodatkowo, w systemie można łatwo dodawać dostawy, robić inwentaryzację i tworzyć zamówienia. To oznacza, że masz pełną kontrolę nad tym, co znajduje się w magazynie i w jakiej ilości. Możesz łatwo planować swoje zakupy i uniknąć sytuacji, w której brakuje produktów.

System magazynowy pozwala również na pełną ewidencję strat. Jeżeli produkujemy różne półprodukty system ma dostępny moduł produkcji gdzie możemy produkować półprodukty. Dzięki temu możesz łatwo kontrolować, ile produktów zostało zmarnowanych i jakie koszty się z tym wiążą. Możesz łatwo zidentyfikować problemy związane z jakością produktów lub z niedociągnięciami w procesie przygotowywania potraw.

Dzięki funkcjom zarządzania zapasami w Nomee POS, możesz osiągnąć większą wydajność i zwiększyć zyski swojego biznesu. Pełna kontrola nad stanem magazynowym i łatwość w planowaniu zakupów i zamówień pozwala na uniknięcie strat i poprawę jakości usług. Dodatkowo, system magazynowy pozwala na dokładne monitorowanie kosztów i wydatków, co pozwala na lepsze planowanie i prowadzenie biznesu.

Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie wydajności swojego biznesu, zapraszamy do skorzystania z funkcji zarządzania zapasami w Nomee POS. Nasz system pozwala na pełną kontrolę nad stanem magazynowym i pozwala na łatwe planowanie i kontrolowanie zamówień. Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla twojego biznesu.


#dostawy #pos #system magazynowy #funkcje zarządzania #zapasy #produkty #stan magazynowy #magazyn #inwentaryzacja

Image Description

Jak rozliczyć vouchery w restauracji?

W kryzysie spowodowanym przez globalną epidemie wiele restauratorów i zdecydowało się na sprzedaż swoim stałym klientom voucherów, bonów i kart podarunkowych do wykorzystania później. Jeśli jesteś jednym z nich pewnie zastanawiasz się jak rozliczać ich wydawanie bez pomyłek.