Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

Szybka i bezproblemowa obsługa klientów dzięki systemowi Nomee - czyli jak przekształcić chaos w gastronomii w harmonię

inteligentne rozwiązania

26 kwietnia 2023 00:10

Image Description

W branży gastronomicznej jednym z kluczowych czynników wpływających na sukces jest jakość obsługi klientów. Przyznać trzeba, że nie zawsze udaje się uniknąć chaosu, szczególnie w godzinach szczytu. Ale co by się stało, gdybyśmy mogli przekształcić ten chaos w harmonię dzięki nowoczesnemu systemowi POS, takiemu jak Nomee?

W tym artykule omówimy, jak system Nomee pomaga w usprawnieniu obsługi klientów, z humorem przyjrzymy się potencjalnym problemom, a także pokażemy, jak rozwiązania oferowane przez Nomee wpływają na zadowolenie klientów i długoterminowy sukces Waszego biznesu.

Wyobraźmy sobie, że jesteśmy w restauracji w godzinach szczytu. Wszędzie panuje chaos, kelnerzy gonią z tacami, a kucharze zmagają się z lawiną zamówień. Co można zrobić, aby usprawnić ten proces? Oto kilka pomysłów:

Sprawne zamówienia: System Nomee pozwala na szybką rejestrację zamówień i minimalizuje ryzyko pomyłek. Nie ma już potrzeby krzykliwych notatek na serwetkach - teraz wszystko jest elegancko zapisane w systemie i wyświetlone na KDS’ach.
Magiczne płatności: Zintegrowane płatności bezgotówkowe oraz różnorodne formy płatności sprawiają, że klientom z uśmiechem na twarzy wystarczy np. zbliżyć kartę lub telefon do terminala, aby opłacić rachunek. Czyż to nie brzmi jak magia? A przecież mówimy o systemie Nomee.
Czytanie w myślach klientów: Dzięki analizie danych, system Nomee pozwala lepiej zrozumieć potrzeby klientów. Właściciele lokali będą wiedzieć, które dania cieszą się największym powodzeniem, a które lepiej zamienić na coś bardziej apetycznego. To jak czytanie w myślach klientów - ale bez naruszania ich prywatności.
Opanowanie sztuki równoczesności: System Nomee to doskonałe narzędzie do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie. Nie ma znaczenia, czy to obsługa wielu zamówień, czy zarządzanie zapasami - Nomee radzi sobie z tym bez mrugnięcia okiem.

W świecie gastronomii, czasem trudno uniknąć chaosu, ale dzięki systemowi POS Nomee, właściciele lokali gastronomicznych zyskują narzędzie, które pozwala im na usprawnienie obsługi i przekształcenie chaosu w harmonię. Dzięki szybkim zamówieniom, zintegrowanym płatnościom, analizie danych i możliwościom zarządzania wieloma zadaniami, zadowolenie klientów rośnie, a z nim rośnie też rentowność i długoterminowy sukces biznesu. Nie ma nic lepszego niż zadowolony klient, który wraca do naszego lokalu z uśmiechem na twarzy i poleca nas swoim znajomym.

 


#chaos #harmonia #obsługa klientów

Image Description

Jak rozliczyć vouchery w restauracji?

W kryzysie spowodowanym przez globalną epidemie wiele restauratorów i zdecydowało się na sprzedaż swoim stałym klientom voucherów, bonów i kart podarunkowych do wykorzystania później. Jeśli jesteś jednym z nich pewnie zastanawiasz się jak rozliczać ich wydawanie bez pomyłek.