Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

System sprzedażowy POS dla Twojej piekarni i cukierni.

Usprawnij działanie swojej piekarni i cukierni instalując inteligentny system POS. System usprawni działanie każdego aspektu twojego lokalu od przyśpieszenia obsługi po kontrole rozliczeń i magazynów.

Przeczytaj poniżej jak pomogliśmy sieci najlepszych piekarni Aromat.

Funkcje które Ci pomogą:

  • System zarządzania produkcją piekarniczą
  • Zdalny podgląd poprzez chmurę
  • Drukowanie bonów z drukarki fiskalnej
  • Szybkie opisywanie zamówień
  • Inteligentny magazyn
  • Szybka sprzedaż
  • Wystawianie faktur w 10s.
  • Zarządzanie siecią lokali
Umów się na prezentację Testuj za darmo

Piekarnia Aromat, czyli najlepsze wypieki rodem z Francji w Warszawie!


Rodzinna piekarnia powstała w 2014 roku na ul. Siennej w Warszawie. Od tamtego czasu oferuje najlepszej jakości wypieki francuskie takie jak croissanty, bagietki i wiele więcej. Wszystko jest przygotowywane z największą starannością i z produktów najlepszej jakości według tradycyjnych francuskich receptur.


Piekarnie Aromat - zasilana systemem Nomee od 2018

Typ lokalu

Piekarnia/Cukiernia

Specjalności

Croissanty

Bagietki

Wszelkie wypieki

Lokalizacja

5 lokalizacji

Warszawa

Wyzwanie

Pierwszy lokal otworzyliśmy posiadając system zainstalowany i dostępny tylko na komputerze stacjonarny. Otwierając drugi lokal zdecydowaliśmy się na system na tablecie. Poszukiwaliśmy systemu, który będzie mobilny, szybki ze zdalną chmurą - tak, żebyśmy mogli zarządzać zdalnie w naszych dwóch lokalizacjach. Niestety nie spełniał on naszych wymagań. Wtedy zdecydowaliśmy się przetestować nomee, system sprawdził się w lokalu na koszykowej i zainstalowaliśmy go również na siennej.


Współpraca

Z systemu nomee korzystamy nieprzerwanie od 2018 roku. Jest on niezwykle łatwy i prosty w obsłudze. Korzystamy z niego w naszych wszystkich lokalizacjach a zarządzamy nimi z jednego panelu administracyjnego. Pracownicy pracują na nim z łatwością i nie potrzebują żadnego szkolenia. Dzięki funkcjom takim jak stan kasy, system sam rozlicza zmiany i kontroluje czy wszystko jest w porządku.


Rozwiązanie

Wdrożyliśmy system we wszystkich lokalach piekarni Aromat. System zarządzany jest w jednym panelu gdzie znajdują się wszystkie dane. Również został wdrożony system zamówień B2B, gdzie planowana jest produkcja w naszych wszystkich lokalach. Z systemu nomee korzystamy również przy sprzedaży online - gdzie klienci mogą zamawiać produkty przez internet na specjalne okazje jak np. święta.
“System nomee bardzo pomaga nam w prowadzeniu naszych piekarni i polecamy go wszystkim!”Aromat rozwija się z nomee już od 5 lat!

Upsrawnij proces zamówień oraz rozliczeń w swojej piekarni i cukierni, wybierając system POS nomee.

Przetestuj za darmo Umów się na darmową prezentację