Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

System POS dla Twojej kawiarni.

Usprawnij działanie swojej kawiarni instalując inteligentny system POS. System usprawni działanie każdego aspektu twojego lokalu od przyśpieszenia obsługi po kontrole rozliczeń i magazynów.

Przeczytaj poniżej jak pomogliśmy kawiarni forum.

Funkcje które Ci pomogą:

  • Zdalny podgląd poprzez chmurę
  • Drukowanie bonów z drukarki fiskalnej
  • Karty stałego klienta
  • Szybkie opisywanie zamówień
  • Inteligentny magazyn
  • Szybka sprzedaż
  • Wystawianie faktur w 10s.
  • Ekran klienta
Umów się na prezentację Testuj za darmo

Kawiarnia FORUM, czyli kawa z prawdziwego zdarzenia!


Ilona oraz Sławek Saranowie na swój pomysł wpadli w 2014 roku, kiedy to zamienili swoje marzenia w rzeczywistość w znanym nam Klubie Komediowym. Cztery lata później kawiarnię przenieśli na klimatyczną ulicę Elektoralną obecną po dzień dzisiejszy. Swoje doświadczenie zdobywali w w Niemczech, jak i na ogólnopolskich zawodach baristycznych, czego efekty widać w starannie wyparzanych, aromatycznych kawach, których zwolennikami jesteśmy my i cała Warszawa.


Kawiarnia FORUM - zasilana systemem Nomee od 2018

Typ lokalu

Kawiarnia

Specjalności

Kawy przelewowe

Kawy z ekspresu

Wypieki

Lokalizacja

ul. Elektoralna 11

Warszawa

Wyzwanie

Wydajność i stabilność były głównymi celami założonymi przez kawiarnię FORUM w trakcie poszukiwań systemu POS. Wiąże się to przede wszystkim z czasochłonnym procesem wyparzania i przygotowywania poszczególnej filiżanki kawy, a także pokaźną liczbą klientów z jakimi Ilona i Sławek mają do czynienia na codzień. Z tego względu kasa fiskalna nie spełniała wszystkich wymogów FORUM, co wymusiło na właścicielach integrację z systemem, który wspomoże proces rozliczania zamówień oraz usprawni obsługę klienta.

Współpraca

Dla Ilony i Sławka zmiana kasy fisklanej na system do sprzedaży POS był naturalnym krokiem na przód. Wraz z poszerzającą się klientelą, którą zwadzięczają znakomitej atmosferze, obsłudze klienta oraz osiągnięciom baristycznym, zapotrzebowanie na rozwiązanie bardziej funkcjonalne było wręcz koniecznością. Tutaj pojawiliśmy się my, nomee, z naszym intelgentnym systemem do sprzedaży POS, który stał się nieodłącznym elementem kawiarni FORUM.

Rozwiązanie

Dla FORUM rozwiązaniem okazał się nomee POS w formie poręcznego tabletu, który wspomógł obsługę klienta w kawiarni. Przy ogromnym ruchu i popularnością jaką cieszy się lokal Ilony i Sławka, dodatkowa intergacja z drukarką fiskalną do drukowania zamówień dla baristy była wręcz koniecznością. Możliwość kontroli stanu magazynu oraz szybkiego rozliczania zamówień na wyciągnięcie ręki były także esencjonalne w codziennym zmaganiach. Na dodatek w pełni konfigurowalne menu, w szczególności na święta/dni tematyczne okazało się wielkim atutem przy tworzeniu urozmaiconych ofert dla klienteli.
“Potrzebowaliśmy czegoś więcej niż kasy fiskalnej - system nomee był strzałem w dziesiątkę!”


- Sławek i Ilona Saran

wielokorotni mistrzowie Polski baristów, aeropress i wielu innych zawodów baristycznych


FORUM rozwija się z nomee już od 3 lat!

Upsrawnij proces zamówień oraz rozliczeń w swojej kawiarni, wybierając system POS nomee.

Przetestuj za darmo Umów się na darmową prezentację