Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

Rosnąca popularność diet wegańskich i wegetariańskich: Jak wzbogacić menu Twojej restauracji o roślinne dania

inteligentne rozwiązania

25 maja 2023 23:57

Image Description

Z rosnącą popularnością diet wegańskich i wegetariańskich, restauracje na całym świecie stają przed wyzwaniem adaptacji swojego menu, aby spełnić rosnące oczekiwania konsumentów. Jest to szczególnie ważne na nadchodzące lato 2023, kiedy to coraz więcej osób będzie szukać lekkich, roślinnych dań. Poniżej znajdują się sugestie, które mogą pomóc Ci wzbogacić menu o roślinne dania.

Wegańskie burgery:
Burgery nie muszą być mięsne. Wegańskie burgery mogą być równie sycące i smaczne, a ich głównym składnikiem mogą być na przykład ciecierzyca, soczewica, quinoa czy pieczarki. Podawaj je z bogatymi dodatkami jak awokado, kiełki, domowy wegański majonez i świeżymi warzywami.
Sałatki z lokalnych warzyw:
Wykorzystaj sezonowe warzywa z lokalnych upraw do tworzenia kolorowych, świeżych sałatek. To nie tylko będzie smaczne, ale także wesprze lokalnych dostawców i pomoże w zrównoważonym rozwoju społeczności.
Roślinne desery:
Desery nie muszą być pełne masła i jaj. Wegańskie desery mogą być równie pyszne, a jednocześnie lekkie i zdrowe. Pomyśl o deserach na bazie owoców, niewielkiej ilości cukru i alternatywnych produktów - jak na przykład mleko roślinne, tofu czy daktylowe słodzidło.

Zaspokajanie potrzeb wegańskich i wegetariańskich klientów nie jest już tylko niszą, ale koniecznością w dzisiejszym rynku gastronomicznym. Wprowadzanie roślinnych dań do menu jest świetnym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów i utrzymanie tych, którzy już są. Bądź kreatywny, eksperymentuj i sprawdź, co najlepiej pasuje do Twojej restauracji.


#lato 2023 #roślinne menu #dieta wegańska #roślinne dania #wegańskie burgery #lokalne warzywa #roślinne desery #dieta wegetariańska

Image Description

Jak rozliczyć vouchery w restauracji?

W kryzysie spowodowanym przez globalną epidemie wiele restauratorów i zdecydowało się na sprzedaż swoim stałym klientom voucherów, bonów i kart podarunkowych do wykorzystania później. Jeśli jesteś jednym z nich pewnie zastanawiasz się jak rozliczać ich wydawanie bez pomyłek.