Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

Jak systemy mobilnych punktów sprzedaży mogą przynieść korzyści food truckom i sprzedawcom sezonowym.

inteligentne rozwiązania

13 kwietnia 2023 11:57

Image Description

Food trucki i stoiska sezonowe cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, którzy szukają wyjątkowego smaku na ulicy. Jednak zarządzanie sprzedażą w takim środowisku jest dużo trudniejsze niż w klasycznej restauracji. Dlatego warto zainwestować w mobilny system punktu sprzedaży, tak jak Nomee POS, który pomoże w prowadzeniu biznesu i zwiększy sprzedaż.

Jedną z głównych zalet systemów mobilnych punktów sprzedaży jest łatwość w prowadzeniu sprzedaży. Systemy POS oferują proste i intuicyjne rozwiązania, które pozwolą szybko obsłużyć klienta, wydrukować bon i przyjmować płatności. W przypadku food trucków, gdzie czas oczekiwania klientów jest krótki, szybkość obsługi jest kluczowa.

Kolejną zaletą mobilnych systemów POS jest zdalny podgląd poprzez chmurę. Dzięki temu możesz kontrolować swoją sprzedaż z dowolnego miejsca, a także łatwo analizować dane i generować raporty. Dzięki temu będziesz w stanie śledzić, który produkt sprzedaje się najlepiej, jakie dni i godziny są najbardziej korzystne, a także monitorować stan magazynowy i uzupełniać braki w towarze.

System rezerwacji stolików jest również przydatny dla sprzedawców sezonowych, którzy mogą zapewnić swoim klientom wygodne miejsca do siedzenia i jedzenia. QR code menu w dwóch językach również ułatwi klientom dokonanie wyboru i przyspieszy proces zamawiania.

Inteligentny magazyn to kolejna zaleta systemów POS, która pomoże sprzedawcom sezonowym w zarządzaniu swoim towarem. W magazynie można dodawać produkty i podpinać receptury, dzięki czemu będzie można kontrolować stany magazynowe wszystkich produktów. System pozwala również na łatwe przeliczanie na różne jednostki, dodawanie dostaw, łatwą inwentaryzację i aiutomatyczne tworzenie zamówienia.

Kontrola pracowników i uprawnień to kolejny aspekt, który będzie przydatny dla sprzedawców sezonowych. Można kontrolować czas pracy pracowników, a także określić ich uprawnienia, aby uniknąć niepożądanych sytuacji.

Wystawianie faktur w 10s to jeszcze jedna zaleta systemów POS, która pomoże sprzedawcom sezonowym w zarządzaniu swoim biznesem. Wystawianie faktur jest szybkie i łatwe, co pomoże w utrzymaniu porządku finansowego.

Podsumowując, mobilne systemy punktów sprzedaży, takie jak Nomee POS, są idealnym rozwiązaniem dla sprzedawców sezonowych i food trucków, którzy chcą zwiększyć wydajność i zwiększyć przychody. Z łatwością możesz przemieszczać swój punkt sprzedaży i obsługiwać różne formy płatności, co jest ważne w dzisiejszych czasach. Wdrożenie systemu takiego jak Nomee POS może pomóc Ci zautomatyzować procesy biznesowe, a tym samym oszczędzić czas i pieniądze.


#gastronomia #pos #mobilny system #sezonowość #biznes sezonowy #biznes #restauracja sezonowa #food truck

Image Description

Jak rozliczyć vouchery w restauracji?

W kryzysie spowodowanym przez globalną epidemie wiele restauratorów i zdecydowało się na sprzedaż swoim stałym klientom voucherów, bonów i kart podarunkowych do wykorzystania później. Jeśli jesteś jednym z nich pewnie zastanawiasz się jak rozliczać ich wydawanie bez pomyłek.