Jak to działa i jak sprzedajesz

1. Konfigurujesz sklep, ustawiasz ustawienia, konfigurujesz płatność online

2. Dodajesz produkty, warianty i ich zdjęcia

3. Twój sklep jest dostępny pod adresem np. tak jak ten sklepy.nomee.pl/kosmos


Teraz możesz dodawać na facebooku, instagramie itd. posty które prowadzą do sklepu. Dodać na facebooku produkty lub otworzyć sklep na facebooku! Wszystkie te działania pozwolą twoim klientom zamawiać bezspośrednio w twoim lokalu, prosto i szybko!


Możesz również tworzyć kampanie marketingowe w mediach społecznościowych które będą prowadzić do twojego sklepu, jeżeli chcesz pomożemy ci je stworzyć - pisz do nas na marketing@nomee.pl


Nasi klienci zwiększyli swoje przychody dzięki sklepowi online średnio o 24% bez dzielenia się prowizją z kimkolwiek!
Specjalne rozwiązanie na specjalne czasy

Od 2 lat pomagamy lokalom gastronomicznym dostarczając inteligentne rozwiązanie POS. W odpowiedzi na obecny kryzys spowodowany epidemią koronawirusa, w porozumieniu z naszymi klientami zdecydowaliśmy się stworzyć prosty sklep do realizacji zamówień online, który pozwala rozpocząć sprzedaż w 5 minut. Wierzymy, że dzięki temu, choć trochę, pomożemy Wam przetrwać ten trudny czas.


Zdecydowaliśmy się udostępnić to rozwiązanie wszystkim lokalom gastronomicznym całkowicie za darmo!
Utworzenie sklepu do zamówień online to był strzał w dziesiątkę, pozwoliło nam się to odbić po pierwszej fali kryzysu spowodowanego epidemią. Zależało nam przede wszystkim na tym, żeby sklep można było wdrożyć szybko, niskim nakładem finansowym i korzystać z niego bez ukrytych prowizji. Jesteśmy w pełni zadowoleni z tego co oferują chłopaki z Nomee.

Cena


Darmowy sklep online dla gastronomii

Załóż sklep online