Parowóz i nomee zdjęcie

Parowóz Powiśle

właściciele Maciej i Konrad
ul. Solec 109
Warszawa

Od momentu rozpoczęcia współpracy z nomee codzienne, żmudne i czasochłonne czynności związane z prowadzeniem biznesu nie zajmują nam już tyle czasu co przedtem, a co najwyżej kilka sekund. Mamy dużo więcej możliwości i informacji, co zdecydowanie ułatwia nam kontrolowanie naszego biznesu z dowolnego miejsca i urządzenia. Nomee jest bardzo intuicyjny i świetnie rozwiązany graficznie. Opanowanie umiejętności jego obsługi nie zajmuje więcej niż kilka minut. Również niewątpliwym atutem jest komunikacja z zespołem nomee. Jesteśmy w stałym kontakcie z firmą. Na prośbę o pomoc czy pytanie reakcja jest natychmiastowa. Nie wyobrażamy sobie dalszego rozwoju bez nomee! Najlepszy POS dla gastronomii!

Powidoki i nomee zdjęcie

Powidoki

menadżer Martyna
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 22
Warszawa

Nomee rośnie wraz z rozwojem naszej restauracji i zawsze odpowiada na nasze wszystkie nowe potrzeby (które pojawiają się w zatrważającej prędkości światła). Na nasze życzenie stale rozszerza funkcjonalności POSa, dzięki czemu teraz możemy działać jako duża restauracja i klubokawiarnia, mimo że jeszcze niedawno zaczynaliśmy jako niewielkie bistro. Polecamy wszystkim rozwijającym się restauracjom i kawiarniom, które z dnia na dzień stają się czymś większym. DZIĘKUJEMY!

Anatolia i nomee zdjęcie

Anatolia

menadżer Patryk
pl. Konstytucji 2
Warszawa

Firma nomee zadba o każdy punkt gastronomiczny od podstaw. Chłopaki są w stanie dostosować system także do potrzeb tych najwiekszych na rynku. System rozliczania i raportowania należy do najłatwiejszych w obsłudze. nomee działa bez problemów i nie zawiesza się. Polecam nomee!

Emesen i nomee zdjęcie

eMeSeN

menadżer Janka
ul.Emili Plater 4
Warszawa

User-friendly zarówno aplikacji, jak i supportu jest super!. Intuicyjna, prosta, potężna w możliwościach aplikacja, którą polecam każdemu!

Ty też usprawnij działanie swojego lokalu!