nomee pos, forum warszawa kawiarnia
Sławek i Ilona właściciele
Napisz do Sławka i Ilony
Intuicyjny i przemyślany system POS z przejrzystym designem. Gdy potrzebujesz coś sprawdzić, np. stany magazynowe, możesz to zrobić bardzo szybko. Całość jest tak rozwiązana, żeby obsługa systemu była jak najbardziej naturalna. Nomee to POS na miarę XXI wieku!

Michał menadżer
Napisz do Michała
Nomee to intuicyjny system sprzedażowy dla gastronomii. Został tak zaprogramowany by umożliwić łatwe poruszanie się między różnymi funkcjami. Dzięki nomee można szybko przeanalizować sprzedaż w lokalu, zobaczyć stan magazynu lub sprawdzić czas pracy zatrudnionych osób.
Polecam!
nomee pos, relax na wilczej warszawa kawiarnia
nomee pos, powidoki warszawa bistro

Martyna menadżer
Napisz do Martyny
Nomee rośnie wraz z rozwojem naszej restauracji i zawsze odpowiada na nasze wszystkie nowe potrzeby (które pojawiają się w zatrważającej prędkości światła). Na nasze życzenie stale rozszerza funkcjonalności POSa, dzięki czemu teraz możemy działać jako duża restauracja i klubokawiarnia, mimo że jeszcze niedawno zaczynaliśmy jako niewielkie bistro. Polecamy wszystkim rozwijającym się restauracjom i kawiarniom, które z dnia na dzień stają się czymś większym.
DZIĘKUJEMY i polecamy tego POSa dla gastronomii!
Maciek i Konrad właściciele
Napisz do Maćka i Konrada
Od momentu rozpoczęcia współpracy z nomee codzienne, żmudne i czasochłonne czynności związane z prowadzeniem biznesu gastronomicznego nie zajmują nam już tyle czasu co przedtem, a co najwyżej kilka sekund. Mamy dużo więcej możliwości i informacji, co zdecydowanie ułatwia nam kontrolowanie naszego biznesu z dowolnego miejsca i urządzenia. Nomee jest bardzo intuicyjny i świetnie rozwiązany graficznie. Opanowanie umiejętności jego obsługi nie zajmuje więcej niż kilka minut. Również niewątpliwym atutem jest komunikacja z zespołem nomee. Jesteśmy w stałym kontakcie z firmą. Na prośbę o pomoc czy pytanie reakcja jest natychmiastowa. Nie wyobrażamy sobie dalszego rozwoju bez nomee! Najlepszy POS dla gastronomii!
nomee pos, parwóz powiśle warszawa bistro