Działaj z nami!

Rozwijaj się z nami i usprawniaj funkcjonowanie lokali gastronomicznych!

Dlaczego nomee

Rozwijamy się

Dołącz do silnie rozwijającej się firmy i twórz produkt który działa i wspiera pracę setek osób

Słuchamy

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe propozycje, słuchamy siebie nawzajem i słowa przekuwamy w czyn

Klient

Klient jest najważniejszy, robimy wszystko by dostarczyć najlepszy produkt i zadowolić klientów

Partnerstwo

Jesteśmy partnerami, gramy do jednej bramki jako drużyna więc współpracujemy między sobą

Wsparcie

Ze wszystkim ci pomożemy i wyszkolimy tak abyś chciał i mógł z nami działać

Zabawa

Ale najważniejsze to dobra atmosfera tak żeby każdemu rano chciało się wstawać

Rozwijamy się silnie i poszukujemy w tym procesie wielu osób, które chciałyby rozwijać się z nami i uczestniczyć w tej fajnej ale i ciężkiej przygodzie!
Jeżeli chcesz z nami współpracować nie czekaj tylko pisz, czekamy na Ciebie!

Kogo aktualnie poszukujemy

Dla kogo

-Masz doświadczenie w sprzedaży lub nie ale jesteś pełen/pełna entuzjazmu
-lubisz kontakt z ludźmi
-potrafisz szybko się uczyć
-lubisz jeść dużo dobrego jedzenia
-masz zapał oraz chęć rozwoju
to czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki

-poszukiwaniem nowych klientów
-tworzeniem bazy klientów
-kompleksowo sprzedażą od A do Z (kontakt z potencjalnymi klientami, prezentacja systemu i finalizowanie transakcji)

-tworzenie prostych materiałów marketingowych (np. wywiady z klientami)

-utrzymywaniem relacji z super klientami

Co oferujemy

-Fajną atmosferę
-Dużo rozwijających zadań
-Szybką możliwość awansu
-Wysokie wynagrodzenie w formie podstawy plus prowizja od sprzedaży.
Przesyłając zgłoszenie prosimy pamiętać o klauzuli nt. przetwarzania danych osobowych