Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

Rola programów lojalnościowych w utrzymaniu klienta z Nomee POS.

Ciekawostki

13 kwietnia 2023 13:32

Image Description

W dzisiejszych czasach, w świecie nieustannej konkurencji, zdobycie nowych klientów to jedno, ale zatrzymanie ich na dłużej, to już zupełnie inna sprawa. Dlatego wiele firm zaczyna zwracać uwagę na programy lojalnościowe, które pomagają w utrzymaniu dotychczasowych klientów i budowaniu ich lojalności. W tym kontekście, warto zastanowić się, jak programy lojalnościowe wpisują się w ofertę systemów POS, takich jak Nomee POS, i jak mogą pomóc w utrzymaniu klientów.

Jedną z podstawowych funkcji, jakie oferuje Nomee POS, jest możliwość dodawania stałych klientów. Dzięki temu możesz mieć pełną kontrolę nad danymi swoich klientów, przeglądać ich statystyki i zobaczyć, co najczęściej kupują. To daje Ci szansę na personalizację oferty i dostosowanie jej do potrzeb Twoich klientów.

Warto również wspomnieć o funkcji dodawania vouchery. To doskonałe narzędzie do budowania lojalności klientów i zachęcania ich do ponownych zakupów. Vouchery to nic innego jak kody rabatowe, które możesz przekazać swoim klientom jako nagrodę za ich zakupy lub po prostu w ramach promocji. Możesz określić wartość vouchera oraz jego czas ważności. Dodatkowo, Nomee POS umożliwia skanowanie kodów QR, co ułatwia ich wykorzystanie przez klientów.

Warto również zwrócić uwagę na funkcję kart klienta, które mogą być skanowane kamerą w tablecie. Dzięki temu klienci nie muszą nosić ze sobą fizycznej karty lojalnościowej, co zwiększa wygodę ich użytkowania. Dodatkowo, możesz przypisywać punkty lojalnościowe za zakupy i nagradzać klientów za ich aktywność.

Wszystkie te funkcje mają na celu budowanie więzi z klientami i utrzymywanie ich na dłużej. Dzięki personalizacji oferty, możliwości nagradzania za aktywność oraz wygodnym narzędziom do korzystania z programów lojalnościowych, klienci z chęcią będą wracać do Twojego sklepu czy restauracji.

Nie można również zapomnieć o korzyściach dla samego właściciela biznesu. Dzięki programom lojalnościowym, możesz zbierać dane o swoich klientach i analizować ich zachowania zakupowe. To pozwoli Ci na lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów oraz zwiększenie skuteczności działań marketingowych.

Wszystkie te funkcje i możliwości są dostępne dzięki Nomee POS, który oferuje prosty i intuicyjny system sprzedażowy dla restauracji i sklepów. Dzięki zdalnemu podglądowi poprzez chmurę


#zarządzanie magazynem #drukowanie bonów #system POS #chmura #personalizacja #integracja #raporty sprzedażowe #food truck #zarządzanie klientami #kontrola pracowników #wystawianie faktur #analityka danych #program lojalnościowy #sprzedawcy sezonowi #rezerwacja stolików