Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

Narodowa kwarantanna już za rogiem? Wykorzystaj system POS do zamówień online!

Ciekawostki

11 listopada 2020 12:11

Image Description

W poniedziałek, 9 października, zostały wdrożone nowe środki dotyczące walki z koronawirusem. Jest to głównie spowodowane ciągle rosnącą liczbą zakażeń, czego dowodem jest sobotni rekord przypadków wynoszący 27 tys. 875. 

Tak się prezentują nowe zasady bezpieczeństwa zaproponowane przez premiera Mateusza Morawieckiego:

Uruchom sklep online

Zamówienia online stały się niezbędne w czasach pandemii, a głównym źródłem przychodów stały się dostawy i jedzenie "takeaway". Z tego powodu koniecznością było stworzenie spersonalizowanego kanału, który pomoże lokalom w realizacji zamówień online szybko i prosto. Rozwiązaniem tym jest sklep do zamówień online Nomee. 

Sklep online jest specjalną platformą stworzoną z myślą o naszych klientach. W niespełna 5 minut stworzymy dla ciebie sklep internetowy, który zaoferuje ci wirtualne menu twojego lokalu gastronomicznego. Dzięki temu będziesz mógł bezproblemowo i efektywnie realizować zamówienia online dla swojej klienteli. 

Użytkownicy aplikacji Nomee mają dostęp do sklepu całkowicie za darmo. Natomiast dla nowych klientów przygotowaliśmy niską cenę, pozwalającą pokryć koszty utrzymania nowej platformy, czyli 29 złotych za miesiąc.

Dostawy - szybko i sprawnie!

Niezbędnym elementem do realizacji zamówień online są kierowcy, którzy dostarczą pod drzwi zamówione przez klientów jedzenie. Niekiedy zaś ciężko jest być na bieżąco ze wszystkimi danymi dotyczącymi dostaw. Z tego powodu stworzyliśmy specjalną funkcję, które pozwala na przypisanie konkretnego pracownika/kierowcy do realizacji zamówienia dla klienta. Rozwiązanie to umożliwia rozliczanie wszystkich dostaw oraz sprawdzanie szczegółów zamówień na koniec dnia, a także kontrolowanie obłożenia każdego kierowcy. 

Dodatkowe funkcje 

System Nomee jest także zintegrowany z Google Maps, dzięki czemu szybko i efektywnie wyszukasz adres dostawy. Dodatkowo funkcja mapy pozwala w łatwy sposób sprawdzić, czy adres klienta znajduje się w odpowiedniej strefie dostaw twojego lokalu. Oferujemy także funkcję, dzięki której wybierzesz określony czas realizacji zamówień, a także, z jakiego kanału było zamówienie zrealizowane. 


#zamówienia online #dostawy w lokalu #koronawirus #gastronomia