Powiedz nam trochę o sobie

Wypełnij poniższy formularz.

Drukarki online

System nomee + drukarka fiskalna online to zgodność z wymaganiami ministerstwa finansów oraz wiele funkcji usprawniających działanie Twojego lokalu

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów wszystkie stacjonarne lokale gastronomiczne muszą korzystać od 1 stycznia 2021 roku z urządzeń fiskalnych online.

Termin ten był już przesuwany z 1 lipca 2020 roku na 1 stycznia 2021 roku. Ministerstwo informuje, że termin ten nie zostanie przesunięty po raz drugi. Kliknij tu aby przeczytać artykuł

Wszystkie lokale gastronomiczne, które wymienią urządzenie w 2020 roku mogą liczyć na zwrot 700zł z urzędu skarbowego.


nomee drukarki fiskalne online
Drukarki posnet

Wybierz urządzenie dla twojego lokalu

Wszystkie urządzenia poniżej są w pełni zintegrowane z systemem nomee. Można na nich drukować paragony, faktury, bony/czeki na kuchnię, wydruki dla kierowcy oraz numerki dla klientów.

Posnet Pospay ONLINE

Posnet POSPAY ONLINE

Połączenie drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Wystawiaj wszystkie dokumenty oraz przyjmuj płatność kartą płatniczą w jednym urządzeniu.

Image Description

Posnet Thermal XL2 ONLINE

Najbardziej wydajna drukarka fiskalna, która zniesie wszystko. Mieści się w niej 100m papieru, posiada obcinacz. Można łączyć ją z systemem przez Ethernet lub WIFI(opcjonalnie)

Posnet Trio Online

Posnet Trio ONLINE WIFI

Najbardziej kompaktowa drukarka dla lokali gastronomicznych, mieście się w niej 30m papier. Możliwość dokupienia stojaka na tablet. Drukarka nie posiada obcinacza papieru.

Posnet Trio Online

Posnet Temo ONLINE WIFI

Najmniejsza drukarka fiskalna na rynku. Idealna do lokali o małej powierzchni. Mieści 14m papier.


Urządzenie fiskalne oraz sprzęt dostarczają nasi najlepsi partnerzy regionalni, którzy również zajmą się Państwa opieką serwisową tak by czas reakcji był najkrótszy z możliwych.