JAK TO DZIAŁA?

Jednym ze skutecznych sposobów na przeciwdziałanie stratom w biznesie podczas pandemii jest sprzedaż voucherów dla Swoich stałych klientów. Jeśli zastanawiasz jak rozliczyć sprzedane vouchery to rozwiązanie specjalnie dla Ciebie. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś sprzedaży voucherów chętnie pomożemy Ci w sprzedaży ich bez prowizji, zobacz tutaj nasze sklepy online.


To rozwiązanie bajecznie proste do wdrożenia.1. W naszym systemie z poziomu administratora dodajesz przez system vouchery wydane klientom.

2. Pobierasz aplikacje do rozliczania na telefon,tablet bądź komputer przy stanowisku sprzedażowym.


Jesteś już gotowy do obsługi voucherów, a gdy masz rozliczyć go z klientem to po prostu:


1. Otwierasz aplikację do obsługi voucherów

2. Wpisujesz kod vouchera lub imię i nazwisko klienta

3. Wprowadzasz kwotę transakcji i potwierdzasz.

To takie proste. Nie powinno zająć więcej niż 10 sekund!
SPECJALNE ROZWIĄZANIE NA SPECJALNE CZASY

Od 2 lat pomagamy lokalom gastronomicznym dostarczając inteligentne rozwiązanie POS. W odpowiedzi na obecny kryzys spowodowany epidemią koronawirusa, w porozumieniu z naszymi klientami zdecydowaliśmy się stworzyć prostą aplikacje do obsługi voucherów również dla osó, które korzystają z innego systemu sprzedażowego.


Zdecydowaliśmy się udostępnić to rozwiązanie użytkownikom aplikacji Nomee całkowicie za darmo, a nowym użytkownikom w promocyjnej cenie 24 zł za miesiąc. Użytkownicy systemu Nomee mają możliwośc rozliczania voucherów z poziomu systemu sprzedażowego. Jeżeli są państwo zainteresowani również systemem sprzedażowym to zapraszamy do kontaktu!


Wdrożyliśmy również platformę do tworzenia sklepów online gdzie mogą państwo bardzo szybko stworzyć sklep online i rozpocząć sprzedaż w 5 min. O tym rozwiązaniu możecie państwo poczytać tutaj
Krzysztof
Napisz do Krzyśka
Sprzedaż voucherów przez stronę internetową rozpoczęliśmy chwilę po wprowadzeniu rządowych ograniczeń w gastronomii. Wtedy zwróciliśmy się do Nomee z pytaniem, czy w systemie da się wprowadzić taką funkcjonalnść. Od pierwszej rozmowy do wdrożenia minęły zaledwie kilkanaście dni. Nasi klienci mogą już korzystać z voucherów, a my mamy pewność, że dzięki Nomee wszystko jest odpowiednio rozliczone i zaksięgowane.

Jedynie
Załóż konto